Ogłoszenia parafialne 28.04.24.

Niedziela 21.04.2024

Dziękuję rodzinie pp. Kisiel i p. Marcie Wochyń za posprzątanie kościoła i ofiarę na potrzeby zakrystii.

Z dniem 1-go maja rozpoczynamy nabożeństwa majowe, po mszy św. o g. 17.00.

Na początku Wielkiego Postu rozprowadzane były papierowe skarbonki na pomoc seniorom będącym pod opieka CARITAS- ŁÓDŹ. Zebrano 319 zł. Serdeczne BÓG ZAPŁAĆ.

W niedzielę 05.05. taca będzie przeznaczona na działalność duszpasterską Archidiecezji Łódzkiej.

• Oo. Redemptoryści zapraszają dzisiaj na mszę św. za ks. Kazimierza Tomaszewskiego w 30-ą rocznicę Jego śmierci.  Zostanie ona odprawiona o g. 18.00. w parafii NSJ. Ks. Kazimierz był pierwszym proboszczem i budowniczym kościoła.
  • Z racji, że dnia 03.05. przypada Uroczystość NMP Królowe Polski pierwszopiątkowa wizyta chorych będzie miała miejsce dzień wcześniej tj. w czwartek 02.05. o g. 09.00.
  • Parafia Królowej Polski zaprasza na nocną Adoracje. Szczegóły w gablotce.
  • Parafia pw. Narodzenia NMP w Bełchatowie organizuje VIII Archidiecezjalny dziecięcy festiwal piosenki papieskiej i religijnej SANTO SUBITO. Szczegóły na plakacie w gablotce.
  • 5-a Ogólnopolska Pielgrzymka Kobiet na Jasną Górę odbędzie się 19.05. Bliższe informacje za tydzień.
  • Tak jak ogłaszałem tydzień temu z przykrością muszę anulować tego roczne święcenie pól. Obiecuję jednak, że indywidualnie, sam przejadę wszystkie znajome miejsca i poświęcę wszystkie pola.
  • Prasa. Niedziela, Gość Niedzielny. Mały Gość.  GN Historia jest numer poświęcony Maryi. Kim była żydowska dziewczyna, która została Matką Boga?