Intencje mszy świętych

29 Niedziela Zwykła 22.10.

07.00. msza za Stanisława Tokarskiego od Aleksandry i Ewy z rodzinami.
09.00. msza za Feliksa Tosiek w 8-ą rocznicę śmierci oraz za Annę i Józefa Tosiek.
11.00. msza za Radosława Kopertowskiego, Jana Pawła Kopertowskiego oraz za Anielę, Stanisławę, Zofię Kopertowskich jak również za Grzegorza Pietrasa i Kazimierza Figa.

Poniedziałek 23.10. wspomnienie św. Józefa Bilczewskiego, biskupa.

17.00. msza za Jadwigę Gawora od rodziny Baur, następnie Różaniec, po różańcu msza za Sabinę Ossowską od Mieczysławy i Henryka Adamczyków.

Wtorek 24.10. wspomnienie św. Antoniego Clareta, biskupa.

17.00. msza za Dariusza Gawrona, następnie Różaniec,

Środa 25.10.

17.00. msza za Arkadiusza Szulowskiego od sąsiadki Ewy Malickiej i rodziny Nawrockich., następnie Różaniec po różańcu, msza za Sabinę Ossowskiej od mieszkańców Majkowa Folwarku.

Czwartek 26.10.

17.00. msza za Mariusza Słodkowicza od Urszuli i Stanisława, następnie Różaniec, po różańcu za Tadeusza Rózga i wszystkich zmarłych z rodziny Kluf i Rózgów.

Piątek 27.10.

17.00. msza za Sabinę, Tadeusza i Marka Kałkowskich następnie Różaniec po różańcu msza Piotra Trawińskiego od żony Bogusi i syna Sebastiana.
18.30. msza o boże błogosławieństwo dla Zofii i Antoniego z racji 50-ej rocznicy zawarcia związku małżeńskiego.

Sobota 28.10. święto Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.

17.00. msza za Grażynę i Tadeusza Błaszczyk oraz za Annę i Tadeusza Błaszczyk, następnie Różaniec, po różańcu, msza za Władysława i Narcyzę Wójcik od wnuków Piotra, Krzysztofa, Adama z rodzinami i Marcina Kopackich.

30 Niedziela Zwykła 29.10. przejście na czas zimowy.

07.00. msza za Teresę Dziubecką od chrześniaka Marka z żoną.
09.00. msza za Tadeusza Masłowskiego.
11.00. msza za Mariannę i Tadeusza Kwiatkowskich.