Ogłoszenia parafialne 03.09.23.

Niedziela 03.09.23.[

1. Dziękuję serdecznie rodzinie pp. Teodorczyków za posprzątanie kościoła i ofiarę na potrzeby zakrystii.
  • W imieniu starostów pp. Plichów, mieszkańców Cisowej i moim własnym zapraszam Was wszystkich po błogosławieństwie Najświętszym Sakramentem kończącym mszę św. o g. 11.00. do dożynkowego stołu.
  • Skończył się miesiąc sierpień zwany miesiącem abstynenci, ale….
  • W piątek 01.09. obchodziliśmy 84-ą rocznicę wybuchu II wojny światowej. Tego dnia wszedł na ekrany film „Raport Pileckiego” o człowieku, który prawdę o Auschwitz.
  • Ks. Rektor Kościoła Panien Dominikanek zaprasza na dzisiejszy Piknik rodzinny w ramach Dnia polsko – ukraińskiego. Szczegóły na plakacie w gablotce przed kościołem.
  • Dzieci i młodzież z naszych szkół rozpoczną jutro Nowy Rok szkolny tj. dn. 04.09. o godz. 08.00. poprzez uczestnictwo we mszy św.
  • W piątek 08.09. poświecenie ziarna siewnego w czasie każdej mszy.
  • Dzisiaj imieniny ks. Kardynała G. Rysia.
  • „Ulmowie-błogosławiona rodzina”. Seans w kinie Helios w środę 06.09. g. 18.00. cena 18.90.
  • Dyplom wdzięczności za ofiarę zebraną na pojazdy dla misjonarzy jest umieszczony w gablotce.
  • W sobotę 09.09. o godzinie 16.00. rusza II edycja Kursu Przedmałżeńskiego w Dekanacie Piotrkowskim. Spotkanie w Sali Kościoła Akademickiego Panien D. Zapisy na pierwszym spotkaniu.
  • Dzwoneczki Owieczki-zabawa dla dzieci!!!
  • Tygodniki i kalendarz „Gościa Niedzielnego” 15 zł.