Ogłoszenia parafialne 09.04.23.

Niedziela Wielkanocna 09.04.23

1. Dziękuję serdecznie rodzinie pp.Michoń i p. Elżbiecie Rycerz za posprzątanie kościoła i ofiarę na potrzeby zakrystii.
  2. W imieniu organizatorów dziękuję osobom, które wzięły udział w Marszu w 18-ą rocznicę śmierci św. JPII.
  3. Dziękuję osobom za pomocy w ubieraniu G.P. a w sposób szczególny dziękuję Wam wszystkim za ofiary na Kwiaty do Grobu Pańskiego. Zebrano; Olendry 350, Bąkowiec 470, Majków Średni 750, Twardosławice łącznie 1380, Polesie 696, Szydłów 570, Szydłów-Kolonia 1300, Majków Folwark 660, Kamocinek 385, Majków Mały 520, Cisowa 640. Razem 7731 zł. Koszt kwiatów i nowych elementów dekoracji wyniósł 2507 zł.
  4. ORGANY
  5. Zwracam się od wszystkich druhów z OSP  ze słowami wdzięczności za trzymani straży przy Grobie Pańskim wg swoich możliwości Czcigodnym Parafiankom za pomoc w upieczeni dla naszych Strażaków tego przysłowiowego „kawałka dobrego ciasta”. Kawę, herbatę i cukier chciałem wziąć na sobie, ale również na ten cel złożono ofiarę, za która również dziękuję.
  6. Asystę parafialna dziękuję za przeprowadzenie procesji rezurekcyjnej.
  7. Dziękuję za ofiary złożone ofiary z racji świecenie pokarmów na stół wielkanocny. Obiecuję, że będą należycie spożytkowane.
  8. Wieści od Oskarka Skórniewskiego.
  9. ZAPOWIEDZI.
  10. Tygodniki,