Ogłoszenia parafialne 17.12.23.

III-a Niedziela Adwentu 17.12.23.

1. Dzisiaj rozpoczęliśmy tegoroczne rekolekcje adwentowe będą one do 19.12.(wtorek). Tradycyjnie ostatni dzień będzie poświęcony na spowiedź. Wygłosi je o. Wojciech Zagrodzki proboszcz parafii NSJ w Piotrkowie T.  Jutro i we wtorek zbierana taca jako wyraz naszej wdzięczności zostanie przekazana o. Wojciechowi, już dzisiaj dziękuję za Waszą szczodrobliwość.
  2. Dziękuję serdecznie p. Annie Just za posprzątanie kościoła i ofiarę na potrzeby zakrystii.
  3. Dziękuję wszystkim, którzy już przynieśli swoje tzw. „Tytki charytatywne”. Dziękuję za Wasza pomoc tym, którzy tej pomocy oczekują.
  4. Dziękuję wszystkim osobom rozprowadzjącym opłatki wigilijne za ich posługę a Wam je przyjmujące za podtrzymywanie tradycji wigilijnej i naszej tradycji dbania o ciepło w naszym kościele.
  5. Tradycyjnie puszka w II-ą Niedzielę Adwentu tj. w ubiegłą niedzielę na pomocy materialną Kościołowi na Wschodzie wyniosła 444,80 gr. Serdeczne Bóg zapłać!
  6. Serdecznie dziękuję za Wasze ofiary na tzw. Tacę gospodarczą, która miała miejsce również w ubiegłą niedzielę.
  7. Dziękuję za pomoc w zorganizowaniu poczęstunku dla spowiedników wszystkim mieszkańcom Majkowa Średniego.
  8. Jak ogłaszałem tydzień temu, po mszach św. jest przewidziana w naszej archidiecezji zbiórka do puszek na Fundusz Ochrony Macierzyństwa im. Stanisławy Leszczyńskiej.
  9. Pielgrzymka do Argentyny i Brazylii. Więcej informacji można znaleźć ulotkach wyłożonych w kruchcie kościoła.
  10. TVP dokonuje przełączenia TELEWIZJI NAZIEMNEJ. Bliższe informacje na plakacie w gablotce.
  11. Na środę na g. 16.00. zapraszam panów do obsadzenia choinek, które będą stały przy żłóbku. Natomiast panie i młodzież na g.17.30 do ubierania tych choinek.   Z góry dziękuję.
  12. Świece wigilijne do nabycia po każdej mszy św.
  13. Prasa. Gość Niedzielny. Mały Gość dla dzieci. Niedziela. Kalendarz do zrywania kartek po 10 zł.