Ogłoszenia parafialne 23.04.23.

3 Niedziela Wielkanocna 23.04.23

1. Dziękuję serdecznie rodzinie pp Błaszczyńskich za posprzątanie kościoła i ofiarę na potrzeby zakrystii.
  2. ORGANY zostały zainstalowane. Ufajmy, że będą nam długo i dobrze służyły.
  3. Zapraszam dzieci pierwszokomunijne na zebranie w środę 26.04. po mszy św. około g,18.00.
  4. Zapraszam wszystkich ministrantów na zbiórkę w sobotę 29.04. o godz. 11.00. Rodziców proszę o pomoc w transporcie.
  5. Niebawem miesiąc maj. Proszę w miarę możliwości o umajenie kapliczek, jak również w miarę możliwości proszę o modlitwe wokół nich miesiącu poświęconemu Maryji.
  6. Proszę o zgłaszanie propozycji Święcenia Pól.
  7. Duchowa Wspólnota Niewolników Maryi zaprasza na rekolekcje przygotowujące do oddania się w Niewolę Miłości wg Traktatu św. Ludwika Grignion de Montfort rozpoczynające się 28.04. Szczegóły w gablotce.
  8. W kontekście pól, proszę w intencji pszczelarzy o przeprowadzanie oprysków po g. 18.00. gdy pszczoły będą już w ulach.
  9. 14.05. po mszy o godz. 11.00. zapraszam wszystkich parafian na salę OSP w Szydłowie w dniu mojego św. Patrona.
  10. Ks. G. Jędraszek zaprasza na koncert zespołu MAZOWSZE, który odbędzie się dzisiaj w kościele MBJ o godz. 17.00.
  11. Dziękuję za ofiary złożone przez dzieci na fundusz senioralny do skarbonek, które już wróciły. Wszystkie te pieniądze zostaną przekazane do Caritas-Łódź.
  12. ZAPOWIEDZI.
  13. Tygodniki,