Ogłoszenia parafialne 24.12.23.

1. Chciałbym dzisiaj podziękować za Wasz udział w rekolekcjach adwentowych. Również dziękuję za Waszą szczodrobliwość względem o. Wojciecha.
  2. Dziękuję serdecznie rodzinie pp. Adamczyków za posprzątanie kościoła i ofiarę na potrzeby zakrystii.
  3. Dziękuję wszystkim, którzy już przynieśli swoje tzw. „Tytki charytatywne”. Dziękuję za Wasza pomoc tym, którzy tej pomocy oczekują.

Dziękuje za ofiarowane choinki: p. Grzegorzowi Wesołowskiemu p. Grzegorzowi Kiełb, pani Michalak z Polesia.

za ich obsadzanie: pp. Ireneuszowi Braun, Aleksandrowi Koblenzer, Bogdanowi Czerwińskiemu, Radosławowi Owczarkowi, Romanowi Retajczykowi, Robertowi Wężyk, Romanowi i Cezaremu Kopeć,

za ubieranie choinek i żłóbka, Ewie Mroczkowskiemu, Jadwidze Gawrońskiej, Katarzynie Owczarek, Anecie Żabicka, Bożenie Wójcik i ministrantom.

Dziękuję za ofiary na ogrzewania kościoła, łącznie zebrano 11,645 zł. Serdeczne Bóg zapłać.

Zapraszam na opłatek ministrantów z naszego dekanatu wszystkich naszych ministrantów do parafii NSJ w Piotrkowie T. na 27.12. o g. 10.00.

Bardzo serdecznie  proszę osoby, które w ubiegłych latach organizowały „Kolędników Misyjnych”, aby również w tym roku, w miarę swoich możliwości, uczyniły równie  to samo w tym roku. Proponuję niedzielę 14.01.2024. W tym roku zebrane pieniądze będą przeznaczone na pomoc dzieciom z Kolumbii.

Plan kolędy:
Piątek-Bąkowiec. Godz. 09.00. początek od pp. Olasików. Proszę o transport na g. 08.45.
Sobota-Polesie. Godz. 09.00. początek od p. Wężyk. Proszę o transport g.08.45.

Zapraszam na Koncert Kolęd : niedziela 07.01. po mszy św. o g. 16.00.

TVP dokonuje przełączenia TELEWIZJI NAZIEMNEJ. Bliższe informacje na plakacie w gablotce.

Prasa. Gość Niedzielny, numer podwójny. Mały Gość dla dzieci. Niedziela, numer podwójny.