Ogłoszenia parafialne 11.02.24.

VI Niedziela Zwykła 11.02.24. Dzień chorego.

1. Dziękuję powtórnie rodzinie pp. Ulcyfer za posprzątanie kościoła i ofiarę na potrzeby zakrystii.
  2. Dziękuję serdecznie za ofiarę na Tacą gospodarczą.
  3. Od dnia dzisiejszego rozpoczyna się tj. 11.02. Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu. Zakończy się 17.02. Hasło Trzeźwość polską racją stanu.
  4. Dzisiaj po mszy św. o g. 10.00. spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania.
  5. W środę 14.02. rozpoczyna się Wielki Post. Msze z posypaniem głów popiołem w naszym kościele o godz. 09.00., 17.00. i 18.00. Natomiast pierwsza Droga Krzyżowa w piątek 16 lutego po mszy św. o 17.00. W Środę Popielcową jest przewidziana po wszystkich mszach św. puszka na wsparcie działań charytatywnych Caritas Arch. Łódzkiej. Jałmużna wielkopostna. Skarbonka Ćwiczeń Duchowych.
  6. Zasady postu i wstrzemięźliwości.
  7. W czwartek 15.02. o godz. 19.30. na plebanii będzie miało miejsce spotkanie modlitewno-formacyjne księży dekanatu piotrkowskiego pod przewodnictwem ks. Dziekana G. Gogola i ojca duchownego ks. Grzegorz Gintera. Bardzo serdecznie tego dnia proszę o modlitwę za nas.
  8. Planowane jest w naszej parafii utworzenia scholii dziecięcej. Poprowadzi ją p. Anita Plich-Jończyk. Pierwsza próba będzie miała miejsce w sobotę 17.02. o g. 09.30. na plebanii. Wszystkie dzieci są zaproszone do zaproszone.
  9. Książka „Cud w eterze”, w cenie 45 zł.
  10. Oo. Jezuici.
  11. Zapowiedzi.
  12. Prasa. Niedziela „Największym zabójcą jest samotność.”, a miłość jest podstawowym lekiem. Prof. Krzysztof Bielecki. Gość Niedzielny „Ocaleni”, Handel ludźmi kwitnie. Rocznie jest sprzedawanych 1,2 mln dzieci. Gość extra , Wielki Post z Pasją. 14 zł.