Ogłoszenia parafialne 18.02.24.

I Niedziela Wielkiego Postu 18.02.24.

1. Dziękuję rodzinie pp. Nawrockich za posprzątanie kościoła i ofiarę na potrzeby zakrystii.
  2. Dziękuję serdecznie za ofiarę na Tacą gospodarczą z ubiegłej niedzieli. Również dziękuję za ofiary wrzucone do puszek na wsparcie działań charytatywnych Caritas Arch. Łódzkiej. Zebrano 288 zł.
  3. W przyszłą niedzielę w całej Polsce jest przewidziana zbiórka ofiar do puszek na potrzeby polskich misjonarzy.
  4. Droga Krzyżowa w każdy piątek po mszy św. o 17.00.
  5. Zasady postu i wstrzemięźliwości.
  6. W czwartek 15.02. na plebanii miało miejsce spotkanie modlitewno-formacyjne księży dekanatu piotrkowskiego. Bardzo serdecznie dziękuje za modlitwę w naszej intencji.
  7. W 5-ą niedzielę Wielkiego Postu tj. 10.03. rozpoczną się rekolekcje, które wygłosi ks. Andrzej Chmielewski proboszcz zgierskiej parafii pw. św. Katarzyny.
  8. Zwracam się z serdeczna prośbą do mieszkańców Olender o pomoc w zorganizowaniu poczęstunku dla spowiedników.
  9. Wczoraj miała miejsce pierwsza próba scholii dziecięcej w naszej parafii. Bardzo dziękuję rodzicom za pomoc w dotarciu dzieci na plebanie.
  10. Książka „Cud w eterze”, w cenie 45 zł.
  11. Zapowiedzi.
  12. Prasa. Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny, Gość extra, Wielki Post z Pasją 14 zł. Modlitwy Nowenny Pompejańskiej.