Ogłoszenia parafialne 28.01.24.

1. Dziękuję rodzinie Łuczyńskich za posprzątanie kościoła i ofiarę na potrzeby zakrystii.
  2. W tym tygodniu zakończona została wizyta duszpasterska zwana kolędą. Bardzo serdecznie dziękuję za przyjęcie mnie i wspólna, choć krótką, modlitwę. Zostałem przyjęty przez 446 rodzin. Z tych czy innych przyczyn nie wszedłem do 71 domów. Dziękuję za ofiary, które będą wykorzystane na potrzeby parafii. W sposób szczególny dziękuje osobom użyczających swojego środka transportu i tym ofiarowujące mi ten „przysłowiowy” talerz zupy.
  3. Zapraszam serdecznie wszystkich członków Rady Parafialnej i Sołtysów ma spotkanie opłatkowe dnia 29.01 o godz. 18.00.
  4. Proszę o pomoc przy rozbieraniu żłóbka. Proponuję wtorek dn. 30.01. g. 18.00. Z góry dziękuję.
  5. Oo. Jezuici zapraszają na Wieczernik Trybunalski, środa 31.01. Szczegóły w gablotce przed kościołem.
  6. Specjalny seans filmowy filmu: „Wandea. Zwycięstwo albo śmierć”.
  7. Parafia Królowej Pokoju zaprasza na Godzinę Świętą, modlitwę przed Najświętszym Sakramentem,  w I-y Czwartek Miesiąca od g. 23.00. do g. 24.00.
  8. Wychodząc z kościoła jest możliwość nabycia świec na Święto MB Gromnicznej w cenie 10 zł, 8 zł i 5 zł.
  9. Pielgrzymka do Francji i Hiszpanii, w programie Lazurowe Wybrzeże i Liguria w dniach 26.04.- 05.05.2014 r. Więcej informacji można znaleźć ulotkach wyłożonych w kruchcie kościoła.
  10. Prasa.