Ogłoszenia parafialne 01.08.21.

18 Niedziela Zwykła 01.08.21.

1. Chciałbym serdecznie podziękować rodzinie Braunów z Majkowa Średniego za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę i ofiarę na olej.
  2. Dziękuję p. Kamińskiemu z Polesia za skoszenie trawy wokół  kościoła i rodzinom Kulbatów i Michalaków również z Polesia za posprzątanie piwnicy i starej kotłowni w budynku plebanii.
  3. Dziś po mszy św. o godz. 07.00. comiesięczna Adoracja Najświętszego Sakramentu.
  4. Proszę osoby porządkujące groby po uroczystościach pogrzebowych o kontakt ze mną.
  5. W Uroczystość Wniebowzięcia NMP 15.08. jak w każde święto maryjne będzie można przyjąć Szkaplerz NMP z Góry Karmel. Osoby chcące to uczynić proszę o kontakt.
  6. Ojciec Jan zostawił mi kilka książek o misjach karmelitańskich w Afryce. Jeżeli ktoś chciałby ją nabyć zapraszam do zakrystii.
  7. Po błogosławieństwie pojazdów mechanicznych w ubiegłą niedzielę zebrano 1583zł i 30 gr. Ofiary zebrane są przeznaczone są, jak wiecie, na pomoc polskim misjonarzom w zakupie środków transportu.
  8. Jak ogłaszałem tydzień temu po każdej mszy św. proszę Was w imieniu CARITAS-ŁÓDŹ o ofiarę do puszki na potrzeby odbudowy Bejrutu w rocznicę wybuchu i zniszczeń, które on spowodował. Bóg zapłać.
  9. Za tydzień Taca gospodarcza.
  10. Kradzieże na cmentarzu nie ustają, dlatego nawiązałem kontakt z firmą, która w najbliższym czasie zamontuje urządzenia rejestrujące.
  11. Szczepionka.
  12. W piątek wróciłem na niedzielę. Jutro również wyjeżdżam na kilka dni. Od jutra będzie mnie zastępował o. Jan Krawczyk, z którym można nawiązać kontakt, w razie potrzeby, pod numerem 508 818 581.
  13. Gietrzwałd na Mazurach.
  14. Z racji urlopu i Przemienienia Pańskiego nie będzie wizyty chorych w I-y Piątek miesiąca sierpnia.
  15. Tygodniki, Niedziela (w dodatku łódzkim z okazji zbiórki na środki transportu dla misjonarzy jest wywiad ze mną.) Idziemy, Gość Niedzielny..