Ogłoszenia parafialne 21.04.24.

Niedziela 21.04.2024

Dziękuję rodzinie pp. Majchrzaków i p. Sylwestrowi Ćwiklińskiemu za posprzątanie kościoła i ofiarę na potrzeby zakrystii.

• Dziękuje panom Mateuszowi Macika i Ireneuszowi Braun za zniwelowanie i uporządkowanie miejsca, gdzie była składowana ziemia na cmentarzu wywożona przez kamieniarzy stawiających pomniki.
  • Jak wiecie przed mszami niedzielnymi księża zastępujący mnie nie „czytali wypominków”. Czując się odpowiedzialnym za tę modlitwę, proponuję abyśmy od jutra przez cały tydzień, przed pierwszą mszą świętą modlić się z osobami przybyłymi do kościoła tą właśnie modlitwą za naszych zmarłych.
  • Oo. Redemptoryści zapraszają na mszę św. za ks. Kazimierza Tomaszewskiego w 30-ą rocznicę Jego śmierci.  Zostanie ona odprawiona w przyszłą niedzielę tj. 28.04 o g. 18.00. w parafii NSJ. Ks. Kazimierz był pierwszym proboszczem i budowniczym kościoła.
  • Ze względu na mój stan zdrowia, po konsultacji z moim lekarzem z przykrością muszę anulować tego roczne święcenie pól. Obiecuję jednak, że indywidualnie, sam przejadę wszystkie znajome miejsca i poświęcę wszystkie pola.
  • Prasa. Niedziela, Gość Niedzielny. GN Historia.