ogłoszenia parafialne 14.11.21.

przez Proboszcz
 1. Dziękuję serdecznie rodzinie p. Antoniego Tuta z Majkowa Śr. za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę i ofiarę na olej. Bóg zapłać!
 2. Serdecznie dziękuję p. Wojciechowi Kopertowskiemu i p. Tomaszowi Gawrońskiemu za zlokalizowanie i naprawę awarii systemu grzewczego, czyli kotła spalającego pellet.
 3. Składam serdeczne Bóg zapłać! Za ofiary złożone do puszek na odbudowę Libanu.
 4. Zwracam się z gorąca prośbą o przyjęcie Tytki Charytatywnej w celu wsparcia ubogich, których wspiera CARITAS-ŁÓDŹ.
 5. koło śmietnika. Regionalne Centrum Polityki Społecznej w Łodzi zwraca się z propozycją akcji TELEFON WSPARCIA DLA SENIORA. Numer tego telefonu i inne informacje w gablotce przed kościołem.
 6. Natomiast Kuria zwraca się z Komunikatem w sprawie naboru do diakonatu stałego, ów komunikat znajduje się w gablotce.
 7. Proszę składać żywe, lecz zwiędłe już kwiaty pod sosną.
 8. W poniedziałek 15.11. zapraszam na spotkanie przygotowujące do sakramentu bierzmowania o godz. 18.00. młodzież z klasy VIII szkoły podstawowej. Spotkania dzięki uprzejmości dyrekcji szkoły odbywać się będą w budynku Szkoły Podstawowej w Szydłowie.
 9. Święta BN jeszcze nie tak blisko, ale zwracam się już z prośbą o choinki od wystroju kościoła. Z góry dziękuję.
 10. Zwracam się z prośbą do osób zwyczajowo rozprowadzające opłatki wigilijne, które zostały sprowadzone od sióstr Bernardynek, aby ponownie podjęły tę czynność i w tym roku. Paczki jak w roku ubiegłym będą przygotowane w następna niedzielę. Z góry dziękuję. Ofiara jak zwykle przeznaczona na ogrzewanie kościoła.
 11. Szkolenie Chemizacyjne w Gminnym Centrum Kultury w Grabicy odbędzie się w Grabicy dn. 18.11. o godz. 10.30.
 12. Kradzieże na cmentarzu jak wiecie nie ustają.
 13. Z parafii NSJ jest organizowana pielgrzymka do Sanktuarium MB z Gwadelupe w Meksyku. Informacje leżą na stoliku pod chórem.
 14. Pomoc psychologiczna, parafia św. Jacka i św. Doroty, 2 piątek miesiąca godz. 17.00.-18.30.
 15. Tygodniki; Niedziela, Gość Niedzielny ( za tydzień płyta z filmem o księdzu Janie Macha, który będzie beatyfikowany 20.11. ), Idziemy. Kalendarz Rolników. Różaniec.