Ogłoszenia parafialne 15.08.21.

20 Wniebowzięcie 15.08.21.

1. Chciałbym serdecznie podziękować rodzinie Ćwiklińskich z Majkowa Średniego za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę i ofiarę na olej.
  2. Serdecznie dziękuję rodzinie Sokół z Majkowa Małego za skoszenie trawy wokół kościoła i na rowie przy jezdni.
  3. Chciałbym podziękować za płytki posadzkowe dostarczone na plebanię przez p. Annę Just z Szydłowa Kolonii i p. Grabskiego również z Sz-K.
  4. Dzisiaj odpust w parafii Gomulin. Suma o godz. 12.00.
  5. Dziękuję za ofiary na tacę przeznaczone na budowę Centrum Studiów im. JPII.
  6. Po modlitwie po Komunii św. błogosławieństwo ziół i kwiatów.
  7. Kradzieże na cmentarzu nie ustają, dlatego nawiązałem kontakt z firmą, która w najbliższym czasie zamontuje urządzenia rejestrujące.
  8. Szczepionka.
  9. Pielgrzymka do Gietrzwałdu na Mazurach. Jest to piękne miejsce objawień maryjnych. Zapisanych jest do tej pory 22 osoby. W programie; sobota 18.09. wycieczka statkiem, ognisko, zwiedzanie miejsca objawień. Niedziela 19.08. msza w sanktuarium, zwiedzanie klasztoru w Stoczku Warmińskim, gdzie był więziony ks. Kardynał St. Wyszyński, Koncert w Świętej Lipce. Powrót do domu. Koszt 320 zł.
  10. Tygodniki; Niedziela, Gość Niedzielny, Idziemy.