Ogłoszenia parafialne 31.11.21.

1. Dziękuję serdecznie rodzinie p. Wiesława Królikiewicza z Majkowa Śr. za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę i bukiet kwiatów na jutrzejszą uroczystość. Bóg zapłać!
  2. Dziękuję młodzieży z klasy VIII za wczorajszą pomoc w sprzątaniu terenu cmentarza.
  3. Dziękuję za ofiary złożone na tacę w ubiegła niedzielę przeznaczoną na potrzeby polskich misjonarzy. Zebrano 914 zł.
  4. W poniedziałek 08.11. zapraszam na spotkanie przygotowujące do sakramentu bierzmowania o godz. 18.00. młodzież z klasy II szkoły średniej. Spotkania dzięki uprzejmości dyrekcji szkoły odbywać się będą w budynku Szkoły Podstawowej w Szydłowie..
  5. Kradzieże na cmentarzu jak wiecie nie ustają. Ukradziono nawet taczkę służącą do przewożenia szkła do worków. Jeżeli ktoś miałby jakąś starą a zbędną u niego taczkę proszę o kontakt.
  6. Z parafii NSJ jest organizowana pielgrzymka do Sanktuarium MB z Gwadelupe w Meksyku. Informacje leżą na stoliku pod chórem.
  7. W poniedziałek 01.11. w porządku niedzielnym ,po mszy św. o godzinie 12.00. udamy się z procesją na cmentarz. Tam po raz pierwszy zostaną odprawione Wypominki, które zamówiliście w tym roku jak również wypominki jednorazowe. Zebrana taca na cmentarzu jest przeznaczona na potrzeby WSD w Łodzi.
  8. Dnia 02.11. w dzień tzw. Zaduszeko godzinie 09.00. zapraszam wszystkie rodziny osób zmarłych począwszy od 01.11.20. do dnia dzisiejszego.
  9. Pomoc psychologiczna, parafia św. Jacka i św. Doroty, 2 piątek miesiąca godz. 17.00.-18.30.
  10. Zbliża się 11.11. flagi w zakrystii po 10 zł.
  11. Tygodniki; Niedziela, Gość Niedzielny, Idziemy.