Intencje mszalne 19.06.22.

Poniedziałek 20.06.
17.00
. msza św. za Alicję Marciniak. po mszy św. Nabożeństwo Czerwcowe, po nabożeństwie, msza św. za Teodozję Kuwerską od sąsiadów Dziubeckich.

Wtorek 21.06.

17.00. msza św. za Zenonę i Bronisława Domańskich. po mszy św. Nabożeństwo Czerwcowe, po nabożeństwie msza za Leska Kopertowskiego od teściów Pietrzyków, następniemsza za Alicję Olczyk od córki Marzeny z mężem i dziećmi.

Środa 22.06.

17.00.
msza św. za Marka Lalka od siostrzeńca Radosława z rodziną, po mszy św. Nabożeństwo Czerwcowe, po nabożeństwie msza za Ryszarda Wężyk od chrześniaka Zbigniewa z rodzina.

Czwartek 23.06.  Uroczystość Narodzenia Jana Chrzciciela.

09.50. msza z racji zakończenie ROKU szkolnego.

17.00. msza św. za Władysława Budziłło od sąsiadów Domańskich, po mszy św. Nabożeństwo Czerwcowe, po nabożeństwie msza za Zygmunta Rycerz od córek z rodzinami, następnie msza za Zbigniewa Fijałkowskiego od córek Karoliny i Jolanty z rodzinami i syna Tomasza z Julitą

Piątek 24.06. Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa.

17.00. msza św.za Jana Iwańskiego, po mszy św. Nabożeństwo Czerwcowe, po nabożeństwie, msza św.za Jana i Leokadię Wojciechowskich, następnie msza za Jana i Weronikę Pęczak, za Kazimierza Pęczak i Grzegorza Pęczak.

Sobota 25.06. Wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.

09.00. msza za Janusza Kiełbik i Józefa Madej.
17.00. msza św. za Grażynę Pustelnik, po mszy św.  Nabożeństwo Czerwcowe, po nabożeństwie, msza św. za Jana i Irenę Kamińskich.

13 Niedziela Zwykła 26.06. odpust ku czci MB Nieustającej Pomocy.

07.00. msza św.za Janinę i Andrzeja Zielonka oraz za Jana Dróżdż.
09.00. msza św. koncelebrowana za Lidię Just i jej rodziców oraz o zdrowie dla Grzegorza Wężyk, po mszy św. Nabożeństwo Czerwcowe.
12.00.
msza św. za Parafian.