Ogłoszenia Parafialne 14.08.22.

1. Dziękuję serdecznie p. Kiełbik za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę i ofiarę na potrzeby zakrystii.
  2. Dziękuję serdecznie rodzinie Piotrowskim z Kamocinka za skoszenie trawy wokół kościoła i na rowach.
  3. Jutro 15 sierpnia o godz. 11.00. ks. Arcybiskup Władysław Ziółek odprawi mszę św. dożynkowa w intencji Parafian i dokona poświęcenia wieńca dożynkowego. Jak co roku zawartość koszy z darami zostanie przekazana ss. Bernardynkom w Łodzi.
  4. Natomiast nasza Dożynki Gminne odbędą się za tydzień w Szydłowie na boisku Sz.P. Mszą Św. Polową odprawię o godz. 12.30. Z programem po mszy św. można zapoznać się z afiszu umieszczonego na drzwiach kościoła.
  5. Dziękuje za ofiary na dzisiejsza tacę gospodarczą.
  6. Dziękuję p. Tośkowi i p. Braunowi za podniesienie ich ustabilizowanie głównych drzwi do kościoła.
    Dziękuję p. Jasitczakom i p. Żabickiemu z Szydłowa-Kolonii za zrobienie i zainstalowanie wewnętrznych drzwi w kotłowni.
  7. Dziękuję wszystkim czcicielkom MB Fatimskiej za oczyszczenie kostki wokół kościoła z chwastów.
  8. Wyjątkowo dzisiaj co miesięczna adoracją po mszy św. o godz. 11.00.
  9. Miesiąc sierpień miesiącem Trzeźwości.
  10. Serdecznie dziękuję osobom, które uregulowały płatności za place na cmentarzu.
  11. Jutro 15.08. o godz. 16.00. przewidziany jest występy zespołu „Śląsk” w Amfiteatrze Miejskim w Piotrkowie T. Wstęp wolny.
  12. Dnia 22. 08. zapraszam młodzież na próbę uroczystości bierzmowania na godzinę 18.15.
  13. Zapraszam wszystkich ministrantów na jutrzejszą mszę św. z udziałem ks. Arcybiskupa.
  14. Ogłoszenie z Kurii o wyłudzeniach na tzw. Policjanta.
  15. Zapowiedzi.
  16. Tygodniki; Niedziela, Idziemy, Gość Niedzielny. Różaniec 10 zł.