Ogłoszenia parafialne 07.08.22.

1. Dziękuję serdecznie rodzinie Majewskich za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę i ofiarę na potrzeby zakrystii.
  2. Dnia 15 sierpnia, który przypada w poniedziałek w naszej parafii będzie gościł Arcybiskup Władysław Ziółek, tego dnia będą miały miejsce nasze Dożynki Parafialne
  3. Proszę organizatorów, aby DOŻYNKI odbyły się BEZ ALKOHOLU.
  4. Miesiąc sierpień miesiącem Trzeźwości.
  5. Opłata grobów na cmentarzu. Pomniki. Zaległości 15.000. zł. Zgłosiły się już dwie osoby, którym serdecznie dziękuję a innych serdecznie proszę.
  6. Miesiąc sierpień miesiącem Trzeźwości.
  7. Opłata grobów na cmentarzu. Pomniki. Zaległości 15.000. zł. Zgłosiły się już dwie osoby, którym serdecznie dziękuję a innych serdecznie proszę.
  8. Ze względu na mają nieobecność święcenie pojazdów będzie miało miejsce dzisiaj.
  9. Dnia 15.08. o godz. 16.00. przewidziany jest występy zespołu „Śląsk” w Amfiteatrze Miejskim w Piotrkowie T. Wstęp wolny.
  10. Ogłoszenie z Kurii o wyłudzeniach na tzw. Policjanta.
  11. Zapowiedzi.
  12. Tygodniki; Niedziela, Idziemy, Gość Niedzielny. Różaniec 10 zł.