Ogłoszenia parafialne 15.05.22.

15.05.22.

1. Dziękuję serdecznie rodzinom dzieci pierwszokomunijnym za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę i skoszenie trawy.
  2. Natomiast pp. Płoszyńskiej i Żabickiej dziękuję za permanentną opiekę nad zielenią wokół groty i na rabatce, szczególną przed uroczystościami jak ta dzisiejsza.
  3. Począwszy od jutra tzw. Biały Tydzień. Zapraszam na msze św. o godz. 17.00. i nabożeństwa Majowe.
  4. Zawierzenie w Parafii 26.05. godz. 18.00.
  5. W niedzielę 29.05. po mszy św. o godz. 11.00. zapraszam wszystkich rodziców i młodzież przystępującą w tym roku do sakramentu bierzmowania na krótkie spotkanie organizacyjne.
  6. Nabożeństwa majowe.
  7. Św. Florian.
  8. 13.05. przypadało wspomnienie MB z Fatimy. Dziękuję serdecznie wszystkim uczestnikom procesji i mieszkańcom Majkowa Sr. za przygotowania uczynione do odprawienia mszy św. przy kapliczce.
  9. Ks. Paweł Sudowski z parafii JPII proponuje pielgrzymkę do Medjugorie w dniach 24.09. do 02.10.2022. zainteresowanych proszę do zakrystii.
  10.  Z. Sz. Ponadpodstawowych i Centrum Kształcenia Ustawicznego w Szydłowie prowadzi zapisy do Technikum, do branżowej szkoły I-ego stopnia, kwalifikacyjne Kursy zawodowe i Zaocznych Szkół Policealnych. Szczegóły na plakacie i w sekretariacie szkoły.
  11. Za tydzień Święto naszej Gminy, na które jesteśmy wszyscy zaproszeni przez p. Wójta. Program na afiszu.
  12. Tygodniki; Niedziela, Idziemy, Gość Niedzielny