Ogłoszenia parafialne 26.06.22.

1. Dziękuję serdecznie rodzinie Bartłomiejczyków za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę i ofiarę na olej. Proszę o przejęcie kluczy przez mieszkańców Szydłowa.
  2. Dziękuję rodzinie Skwarkowskich za wykoszenie trawy wokół kościoła i na rowach.
  3. Dziękuję serdecznie za kosze, których zawartość przeznaczona będzie dla sióstr Bernardynek. Dziękuję również za pomoc w zorganizowaniu obiadu odpustowego dla księży mieszkańcom Bąkowca i Polesia.
  4. W dzień dzisiejszy, dzień naszego odpustu odbędzie się również zbiórka do puszek na rehabilitację p. Grzegorza Wężyka, dawnego mieszkańca Majkowa M.
  5. W Uroczystość Św.Św. apostołów Piotra i Pawła taca na tzw. Świętopietrze.

Za tydzień w niedziele 03.07. zbiórka na potrzeby 153 Pieszej Pielgrzymki na Jasna Górę. Duchowy pielgrzym. Druki na stoliczku pod gablotka parafialną.

Z. Sz. Ponadpodstawowych i Centrum Kształcenia Ustawicznego w Szydłowie prowadzi zapisy do Technikum, do branżowej szkoły I-ego stopnia, kwalifikacyjne Kursy zawodowe i Zaocznych Szkół Policealnych. Szczegóły na plakacie i w sekretariacie szkoły.

Dziękuje za uczestnictwo w zbiórce złomu. Jutro o godz. 09.00. zostanie on zabrany.

Zapowiedzi.

Tygodniki; Niedziela, Idziemy, Gość Niedzielny.