Ogłoszenia parafialne 02.07.23

przez Proboszcz
 1. Dziękuję serdecznie rodzinie pp. Jasitczaków za posprzątanie kościoła i ofiarę na potrzeby zakrystii.
 2. Dziękuję serdecznie państwu Frączkowskim za skoszenie trawy na rowach i wokół kościoła .
 3. Dziękuje jeszcze raz asyście parafialnej z p. z. Baur na czele za pomoc w uświetnieniu Odpustu, panom za niesienie chorągwi, paniom za feretrony, dzieciom, rodzicom, ministrantom, mieszkańcom Twardosławic, rodzinom z poszczególnych wiosek za ofiarowane kosze i oczywiście druhom strażakom za ich obecność. SS. Bernardynki wyrażają swoją wdzięczność przez swoją gorliwą modlitwę w intencji naszej parafii. Serdeczne „Bóg za płać” Wam wszystkim!
 4. W kontekście pól, proszę w imieniu pszczelarzy o przeprowadzanie oprysków po g. 18.00. gdy pszczoły będą już w ulach.
 5. Finał tegorocznej edycji Akcji „Oczyść Dom i Świat z elektrośmieci” będzie miał miejsce w naszej parafii dnia 01.08. o g. 13.00. Do tego momentu proszę o składowanie, jak w tamtym roku, elektrośmieci na kostce za toaletami.
 6. Zaczął się sezon letni, prawie rozpoczął się wakacyjny ruch, również na cmentarzu. Gdyby ktoś zauważył jakikolwiek ubytek czegokolwiek proszony jest o zgłoszenie tego faktu natychmiast.
 7. W kontekście cmentarza, chciałbym przypomnieć osobom, które wystawiły pomnik na naszym cmentarzu, jakiś czas temu, są proszone o złożenie ofiary na potrzeby administrowania cmentarza.
 8. 154 Piesza Pielgrzymka Piotrkowska. Informacje w gablotce.
 9. Parafia św. Jacka i św. Doroty proponuje rekolekcje „W ramionach Maryi” w dniach 07-09 lipca ,bliższe informacje w gablotce.
 10. Figurka św. Rocha.
  ZAPOWIEDZI.
 11. W dniach od 10 do 14 lipca mszy św. w naszym kościele nie będzie.
 12. Tygodniki.