Ogłoszenia parafialne 06.08.23.

Niedziela 06.08.23.

1. Dziękuję serdecznie rodzinie p. Bożeny Jędrzejczak za posprzątanie kościoła i ofiarę na potrzeby zakrystii.
  2. W imieniu wszystkich Polskich Misjonarzy składam Wam serdeczne „Bóg zapłać” za złożone ofiary w czasie poświęcenia pojazdów. Zebrano 1543 zł.
  3. Ks. Rektor kościoła Panien Dominikanek zaprasza na odpust ku czci M.B. Śnieżnej połączony z II Jarmarkiem Dominikańskim. Szczegóły w gablotce.
  4. W imieniu organizatorów z Cisowej zapraszam parafian na Dożynki, które odbędą się dn. 03. 09. O godz. 11.00.
  5. W przyszłą niedzielę przypada taca gospodarcza.
  6. Sierpień miesiącem abstynenci.
  7. W dzisiejszą niedzielę wypada Przemienienie Pańskie. Po mszach św. proszę Was o ofiarę na zbiórkę do puszek na potrzeby CARITAS-ŁÓDŻ.
  8. W kontekście pól, proszę w imieniu pszczelarzy o przeprowadzanie oprysków po g. 18.00. gdy pszczoły będą już w ulach.
  9. Dziękuję za Wasz udział w akcji „Oczyść Dom i Świat z elektrośmieci”
  10. Zaczął się sezon letni, prawie rozpoczął się wakacyjny ruch, również na cmentarzu. Gdyby ktoś zauważył jakikolwiek ubytek czegokolwiek proszony jest o zgłoszenie tego faktu natychmiast.
  11. W kontekście cmentarza, chciałbym przypomnieć osobom, które wystawiły pomnik na naszym cmentarzu, jakiś czas temu, są proszone o złożenie ofiary na potrzeby administrowania cmentarza.
  12. Tygodniki i kalendarz „Gościa Niedzielnego” 15 zł.