Ogłoszenia parafialne 10.09.23.

23 Niedziela Zwykła 10.09.23.

1. Dziękuję serdecznie rodzinie pp. Śpionków za posprzątanie kościoła i ofiarę na potrzeby zakrystii.
  • Jeszcze raz chciałbym podziękować wszystkim mieszkańcom Cisowej a w szczególności starostom Dorocie i Zbigniewowi Plich oraz paniom z Koła Gospodyń Wiejskich po przewodnictwem p. Danuty Stefańskiej za pomoc w zorganizowaniu naszych parafialnych dożynek.
  • Zawartość ofiarowanych koszy w dniu dożynek zostały przekazane do „Domu samotnej Matki” w Łodzi prowadzonego przez ss. Antonianki.
  • Dziękuję serdecznie panom Markowi Wudarkowi i Michałowi Mroczkowskiemu za obcięcie wierzchołków świerków obok plebanii od strony szkoły.
  • Ks. Kard. G. Ryś zaprasza wszystkich proboszczów i członków Rad Parafialnych na inaugurację „Synodów Parafialny”, która będzie miała miejsce w łódzkiej Katedrze dn. 16.09. o godzinie 12.00. Natomiast inauguracja naszego synodu parafialnego odbędzie się w niedzielę dnia 17.09. „Zapalenie świecy.”
  • W sobotę 09.09. o godzinie 16.00. rusza II edycja Kursu Przedmałżeńskiego w Dekanacie Piotrkowskim. Spotkanie w Sali Kościoła Akademickiego Panien D. Zapisy na pierwszym spotkaniu.
  • Dzwoneczki Owieczki-zabawa dla dzieci!!!
  • Wychodząc z kościoła proszę o wzięcie książeczki o rodzinie Ulmów.
  • Parafia Farna zaprasza na mszę św. o uzdrowienie we wtorek 12.09. na godz. 19.00.
  • Natomiast oo. Jezuici zapraszają na takie samo wydarzenie również we wtorek, ale na godz. 18.30.
  • Jak zapewne zauważyliście zostało zakończone malowanie naszego kościoła. Chciałbym wyrazić wdzięczność p. Krzysztofowi Drużdz i Jego braciom za wykonanie tej pracy. Koszt materiałów i pracy wyniósł 38.500. zł.
  • Wykonana została również instalacja odgromowa wykonana przez p. Daniela Fałka, któremu również wyrażam wdzięczność. Koszt materiałów i pracy wyniósł 9.000. zł.
  • Tego roku odpust ku czci św. o. Pio przypada na niedzielę 24.09. Sumę odprawi i procesję poprowadzi ks. Paweł Miziołek diecezjalny kapelan sportowców. Zwracam się do mieszkańców Kamocinka o pomoc w zorganizowaniu poczęstunku dla zaproszonych księży.
  • Tygodniki kalendarz „Gościa Niedzielnego” 15 zł.