Ogłoszenia parafialne 16.07.23.

1. Dziękuję serdecznie rodzinie pp. Żabickim za posprzątanie kościoła i ofiarę na potrzeby zakrystii.
  2. Dziękuję rodzicom dzieci z tzw. Pół-kolonii szachowych za przywiezienie ich na zajęcia na plebanię. Następne spotkanie w sobotę 22.07. godzina 10.00.
  3. Ze względu na datę Gminnych Dożynek nasze parafialne odbędą się w terminie późniejszym.
  4. W kontekście pól, proszę w imieniu pszczelarzy o przeprowadzanie oprysków po g. 18.00. gdy pszczoły będą już w ulach.
  5. Akcji „Oczyść Dom i Świat z elektrośmieci” będzie miał miejsce w naszej parafii dnia 01.08. o g. 13.00. Do tego momentu proszę o składowanie, jak w tamtym roku, elektrośmieci na kostce za toaletami.
  6. Zaczął się sezon letni, prawie rozpoczął się wakacyjny ruch, również na cmentarzu. Gdyby ktoś zauważył jakikolwiek ubytek czegokolwiek proszony jest o zgłoszenie tego faktu natychmiast.
  7. W kontekście cmentarza, chciałbym przypomnieć osobom, które wystawiły pomnik na naszym cmentarzu, jakiś czas temu, są proszone o złożenie ofiary na potrzeby administrowania cmentarza.
  8. 154 Piesza Pielgrzymka Piotrkowska.
  9. Ks. Kardynał Grzegorz Ryś.
  10. Tygodniki.