Ogłoszenia parafialne 23.07.23.

Niedziela 23.07.23.

1. Dziękuję serdecznie rodzinie pp. Wudarkom za posprzątanie kościoła i ofiarę na potrzeby zakrystii.
  2. Dziękuję pp. Robertowi Wężyk i Robertowi Wieczorkowi za skoszenie trawy wokół kościoła i na rowach.
  3. Dziękuję rodzicom dzieci z tzw. Pół-kolonii szachowych za przywiezienie ich na zajęcia na plebanię. Następne spotkanie w sobotę 29.07. godzina 10.00.
  4. W przyszłą niedzielę proponuję Święcenie pojazdów. Przy okazji będziemy mogli złożyć ofiarę na pomoc w zakupie środków transportu dla polskich misjonarzy. Z góry „Bóg zapłać”.
  5. 1-ego sierpnia kolejna rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego i początek miesiąca abstynenci.
  6. Światowe Dni Młodzieży Lizbona 2023 będą transmitowane w TVP 1. Szczegóły na plakacie na drzwiach kościoła.
  7. W kontekście pól, proszę w imieniu pszczelarzy o przeprowadzanie oprysków po g. 18.00. gdy pszczoły będą już w ulach.
  8. Akcji „Oczyść Dom i Świat z elektrośmieci” będzie miał miejsce w naszej parafii dnia 01.08. o g. 13.00. Do tego momentu proszę o składowanie, jak w tamtym roku, elektrośmieci na kostce za toaletami.
  9. Zaczął się sezon letni, prawie rozpoczął się wakacyjny ruch, również na cmentarzu. Gdyby ktoś zauważył jakikolwiek ubytek czegokolwiek proszony jest o zgłoszenie tego faktu natychmiast.
  10. W kontekście cmentarza, chciałbym przypomnieć osobom, które wystawiły pomnik na naszym cmentarzu, jakiś czas temu, są proszone o złożenie ofiary na potrzeby administrowania cmentarza.
  11. Zapowiedzi.
  12. Tygodniki.