Ogłoszenia parafialne 26.02.23.

1. Dziękuję serdecznie rodzinie Frączkowskich za posprzątanie kościoła i ofiarę na potrzeby zakrystii. Dziękuje również p. Kacperskiemu za pomoc.
  2. Dziękuję za dzisiejszą tacę, która jest przeznaczona na budowę kościołów w naszej archidiecezji.
  3. Po mszach w przyszłą niedziele 05.03. będzie przeprowadzona zbiórka do puszek na potrzeby polskich misjonarzy w Afryce, za która już dzisiaj dziękuję.
  4. W przyszłą środę przeżywać będziemy Narodowy Dzień pamięci Żołnierzy Wyklętych.
  5. W sobotę 04.03. zapraszam wszystkich ministrantów na zbiórkę o godz. 10.00. Proszę rodziców o pomoc w dowiezieniu ich na plebanię.
  6. Droga Krzyżowa w każdy piątek po mszy św. o godz. 17.00.
  7. Rekolekcje Wielkopostne odbędą się w naszej parafii w dniach od 19.03. do środy 22.03. Wygłosi je o. Lucjusz z klasztoru oo. Bernardynów w Piotrkowie. Spowiedź będzie miała miejsce w środę.
  8. Caritas Archidiecezji Łódzkiej tradycyjnie przygotowała tekturową skarbonkę na jałmużnę wielkopostna. Owoce tej zbiórki przeznaczone są na pomoc seniorom osobom chorym. Szablon skarbonki znajdują się na stoliku pod chórem.
  9. Duszpasterstwo Przedsiębiorców i Pracodawców TALENT zaprasza 25 marca do WSD przy ul. Św. Stanisława Kostki na konferencje „Biznes na skale, czyli jak budować na Bożym fundamencie”. Jeśli któryś przedsiębiorca chciałby prowadzić biznes po chrześcijańsku jest szczególnie zaproszony. Szczegóły i zapisy na stronie; www.talentlodz.pl/konferencje.
  10. Pielgrzymka do sanktuarium MB z Gwadelupy w dniach 14.03. do 23.03. bliższe informacje w gablotce w kruchcie kościelnej. Kontakt i zapisy: 889 554 515, wszelkie informacje: Visa Travel, 606 608 858.
  11. Pielgrzymka do Ziemi Świętej w dniach 25.11.-02.12. jest organizowana przez parafie św. Jacka i św. Doroty, opiekunem duchowym jest ks. Mariusz Jersak, bliższe informacje w gablotce parafialnej.
  12. Również parafia NSJ proponuje pielgrzymkę do Medjugorje w dniach 08-16. 06. bliższe informacje w gablotce parafialnej.
  13. Komunikat Policji w sprawie Bezpieczeństwa Seniorów.
  • Tygodniki; Niedziela, G.N. Idziemy.