Ogłoszenia parafialne 10.03.24.

IV Niedziela Wielkiego Postu 10.03.24.

1. Dziękuję rodzinie pp. Skałbana za posprzątanie kościoła i ofiarę na potrzeby zakrystii.
  2. Dziękuję serdecznie za ofiary złożone na dzisiejszą tacę gospodarczą.
  3. Droga Krzyżowa w przyszły piątek wyjątkowo przed mszą św. o 16.30. Po drodze krzyżowej msza o 17.00.
  4. Jak już wiecie dnia 15.03. będzie miała miejsce peregrynacja relikwii rodziny Ulmów w Piotrkowie T. w kościele farnym. Dlatego proponuję małą modyfikację godziny rozpoczęcia Drogi Krzyżowej w naszym kościele. Tego dnia odbędzie się ona przed mszą o 16.30. Msza u nas bez zmian o g. 17.00. W Farze msza o g. 18.00. w obecności relikwii rodziny Ulmów pod przewodnictwem ks. Bpa Marka Marczaka. Wychodząc z kościoła proszę przyjąć obrazek z rodzina Ulmów.
  5. Z racji tej peregrynacji proponuję: Modlitewnik z bł. Rodziną Ulmów. „Z głębi naszych serc.”  W cenie 10 zł. Różaniec wykonany na pamiątkę beatyfikacji z certyfikatem ks. Proboszcza z Markowej, że w krzyżyku znajduje się ziemia z grobu bł. Rodziny Ulmów już zostaw rozprowadzony. Jeżeli ktoś pragnie mogę jeszcze zamówić.
  6. Dzisiaj po mszy św. o g. 10.00. spotkanie z młodzieżą przygotowującą się do bierzmowania.
  7. Zwracam się z serdeczna podziękowaniem do mieszkańców Olender za pomoc w zorganizowaniu poczęstunku dla spowiedników.
  8. Ekstremalna Droga Krzyżowa. Szczegóły w gablotce przed kościołem.
  9. Oo. Jezuici zapraszają na Mszę z modlitwą o uzdrowienie. Szczegóły w gablotce przed kościołem.
  10. Forum Ruchów katolickich w Piotrkowie T. zaprasza na Misterium Męki Pańskiej. 27.03. tj. Wielka Środa. Szczegóły w gablotce.
  11. NOWENNA w intencji Ojczyzny, zgody narodowej i poszanowania życia ludzkiego. 16.-24.03. 2024.
  12. Koncert w NSJ.
  13. List ks. Kardynała z okazji 50 rocznicy śmierci Stanisławy Leszczyńskiej będzie odczytany za tydzień. Sługa Boża zmarła 11.03.1974.
  14. Prasa. Niedziela, Gość Niedzielny, Gość Niedzielny Historia-12 zł. Jajka wielkanocne; 5 zł,10 zł i 15zł