Ogłoszenia parafialne 17.03.24.

V Niedziela Wielkiego Postu 17.03.24.

Dziękuję rodzinie pp. Mastalerz za posprzątanie kościoła i ofiarę na potrzeby zakrystii.

• Dziękuję serdecznie za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na tzw. tacę gospodarczą.
  • Dziękuję serdecznie za Wasz udział w rekolekcjach parafialnych i uroczystościach peregrynacji relikwii bł. Rodziny Ulmów.
  • Dziękuję za ofiary złożone na kwiaty do Grobu Pańskiego.
  • Droga Krzyżowa w przyszły piątek po mszą św.
  • Z racji peregrynacji relikwii rodziny Ulmów proponuję jako pamiątka książki:
    +Błogosławiony Józef Ulma, opowieść pisana życiem książka napisana przez Jerzego Ulma, bratanka bł. Józefa.W cenie 25zł.
    +Wiktoria Ulma-opowieśc o Miłości. W cenie 25 zł.
    +Ulmowie, rodzina pełna miłości. W cenie 8 zł.
  • W niedzielę poświęcenie palm przed każdą mszą. Proszę o potwierdzenie miejsc święcenia pokarmów w Wielką Sobotę.
  • Forum Ruchów katolickich w Piotrkowie T. zaprasza na Misterium Męki Pańskiej. 27.03. tj. Wielka Środa. Szczegóły w gablotce.
  • NOWENNA w intencji Ojczyzny, zgody narodowej i poszanowania życia ludzkiego. 16.-24.03. 2024.
  • Ksiądz Proboszcz z Gomulina zaprasza na pielgrzymkę do na Mazury, Podlasie i Litwę. Koszt 1560 zł i 50 euro. Szczegóły w gablotce przed kościołem.
  • Prasa. Niedziela, Gość Niedzielny, Jajka wielkanocne; 5 zł,10 zł i 15zł