Ogłoszenia parafialne 24.03.24.

Niedziela Palmowa 24.03.24.

1. Dziękuję rodzinie pp. Cichuta za posprzątanie kościoła i ofiarę na potrzeby zakrystii.
  • Dziękuję za ofiary złożone na kwiaty do Grobu Pańskiego, Jego ubieranie będzie miało miejsce 26..03. o g. 17.00. Zapraszam chętnych.
  • Wielki Piątek, proszę o przyniesienie swoich krzyżyków, które macie w swoich mieszkaniach, zostaną one poświęcone.
  • Wielka Sobota, święcenie pokarmów w kościele od g. 08.30. do 10.00. następnie Sz-K. u pp. Rycerz, Majków Mały na Sali, Olendry u pp. Wójcików, Polesie sala OSP, Bąkowiec u pp. Majewskich, Twardosławice u pp. Kwiatkowskich, Cisowa na Sali, Kamocinek na Sali.
  • Przed mszą wigilii Paschalnej o g.19.00. za dobrowolną ofiarę będzie można zaopatrzyć się w świecę.
  • Z racji peregrynacji relikwii rodziny Ulmów proponuję jako pamiątka książki:
  •  +Błogosławiony Józef Ulma, opowieść pisana życiem książka napisana przez Jerzego Ulma, bratanka bł. Józefa.W cenie 25zł.
  • +Wiktoria Ulma-opowieśc o Miłości. W cenie 25 zł.
  • +Ulmowie, rodzina pełna miłości. W cenie 8 zł.
  • Parafia p.w. św. Jana Pawła II zaprasza na Marsz Papieski: 02.04. w 19-ą rocznicę śmierci św. Jana Pawła II. Rozpoczęcie mszą św. w kaplicy o g. 20.00., po mszy św. Marsz Papieski. Zakończenie o 21.37. przy pomniku papieża (ul. Słowackiego na tzw. „Krzywdzie”.
  • Ksiądz Proboszcz z Gomulina zaprasza na pielgrzymkę do na Mazury, Podlasie i Litwę. Koszt 1560 zł i 50 euro. Szczegóły w gablotce przed kościołem.
  • Chodnik i ogrodzenie.
  • Ze względu na koniecznośc udania się do szpitala proszę osoby, które zamówiły msze św. od 08.04. tj. poniedziałek do 13.04. tj. sobota o zgłoszenie się do zakrystii w celu znalezienia innego terminu.
  • Wakacje z Bogiem w USA, szczegóły w gablotce.
  • Prasa. Niedziela, Gość Niedzielny