Intencje mszalne 03.05.20

Poniedziałek 04.05. wspomnienie św. Floriana

17.00. za śp. Stefana i Jacka Chęcińskich, Halinę i Edwarda Król,

następnie majowe, po nabożeństwie msza za śp. Henryka Sendereckiego od córki Krystyny z dziećmi

Wtorek 05.05.

17.00. msza za śp. Genowefę i Stanisława Domańskich i ich rodz., oraz za Piotra Adamusa następnie majowe, po nabożeństwie msza za Krystynę Wójcik od Grażyny Misztela z rodziną

Środa 06.05. święto App Filipa i Jakuba

17.00. msza za śp. Helenę i Stanisława Janiszewskich, Tadeusza Janiszewskiego, Stanisławę i Antoniego Tarczyńskich.

następnie majowe, po nabożeństwie msza za śp. Mariana Pawłowskiego od wnuka Przemysława z rodziną i wnuczki Darii.

Czwartek07.05.

17.00.msza za śp. Stanisława Wieczorka i jego rodziców, oraz za śp. Józefa Goszczyńskiego.

następnie majowe, po nabożeństwie msza za śp. Annę Grabską od córki Malwiny z rodziną.

Piątek 08.05. urocz. Św. Stanisława bpa i męcz. Głównego Patrona Polski

17.00. msza za śp. Barbarę i Stanisława Pielużek,

następnie majowe, po nabożeństwie msza za śp. Stanisławę i Mieczysława Olbromskich oraz Antoninę i Kazimierza Olbromskich.

Sobota 09.05.

17.00. msza za śp. Jadwigę i Stanisława Pytloch,

następnie majowe, po nabożeństwie msza za śp. Antoniego i Józefę Filipek i ich dzieci, za Jana i Bronisławę Malinowskich oraz Bronisława Malinowskiego.

5 Niedziela Wielkanocna 10.05.

07.00. msza za śp. Władysławę i Władysława Wężyk, Zygmunta Wężyk oraz za Marię, Józefa i Feliksa Kopertowskich , następnie majowe

09.00. msza za śp. Mariannę i Leszka Krawczyków

11.00. msza za śp. Kazimierza (7 rocz. śmierci) i Tomasza Żuchowskich oraz Reginę Jóźwik