Intencje mszalne 05.06.22.

Poniedziałek 06.06. Święto NMP Matki Kościoła.

17.00
. msza św. za Andrzeja Cypel od ucz. pog. po mszy św. Nabożeństwo Czerwcowe, po nabożeństwie, msza św. za Władysława Budziłło od rodziny Śniochów.
18.15. święcenie pól na Twardosławicach.

Wtorek 07.06.

17.00. msza św. za Franciszkę i Ignacego Wężyk oraz za Czesława, Andrzeja i Katarzynę Wężyk, po mszy św. Nabożeństwo Czerwcowe, po nabożeństwie msza za Andrzeja Kotyrba od siostrzenicy Katarzyny z rodzina.

Środa 08.06. Św. Jadwigi Królowej.

17.00.
msza św. za Leszka Kopertowskiego od sąsiadów; Andrzeja Bąkowskiego i rodziny Wiączków, po mszy św. Nabożeństwo Czerwcowe, po nabożeństwie msza za Zbigniewa Fijałkowskiego od mieszkańców Szydłowa Kolonii tzw. ‘Parceli”.

Czwartek 09.06. Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.

11.00. msza św. Jubileuszowa z racji 32-ej rocznicy święceń koncelebrowana przez księży z rocznika ks. Proboszcza.
17.00. mszę św.za Władysława Budziłło od uczestników pogrzebu, po mszy św. Nabożeństwo Czerwcowe, po nabożeństwie, msza św. za Anetę Kucharską od Beaty Łuczyńskiej.

Piątek 10.06.

17.00. msza św.za Zygmunta Rycerz od brata Stanisława z rodziną., po mszy św. Nabożeństwo Czerwcowe, po nabożeństwie, msza św.za Władysława (w 10-ą rocznicę śmierci) i Krystynę Wocheń.

Sobota 11.06.

17.00. msza św. za Danutę i Lucjana Sendereckich i ich rodziców, Nabożeństwo Czerwcowe, po nabożeństwie, msza św. za Antoniego i Monikę Plich.

Niedziela Trójcy Świętej 12.06

07.00. msza św. Antoniego Baur
09.00. msza św. Radosława Kopertowskiego i Jana Pawła Kopertowskiego, 11.00. msza św. za Antoniego Dziubeckiego i jego rodziców. po mszy św. Nabożeństwo Czerwcowe, po nabożeństwie.