Ogłoszenia parafialne 30.01.22.

30.01.22.

1. Zwyczajowo dziękuję serdecznie rodzinie Wojtasików z Cisowej za posprzątanie kościoła na niedzielę i ofiarę na olej.
  2. Dziękuję za ofiary złożone podczas Kolędy. Zebrano łącznie 41.700 zł. Pozwoliłem sobie nawiązać kontakt z firmą RDUCH w celu instalacji ekranu do wyświetlania w czasie mszy św. tekstów pieśni. Reszta zebranych pieniędzy zostanie jako rezerwa. Np. Awaria pieca.
  3. Ze względu na wprowadzenie nauki zdalnej, spotkania przygotowujące młodzież do bierzmowania z klas I-ych i II-ich są anulowane.
  4. Ks. Dziekan Grzegorz Gogol zaprasza na koncert kolęd w wykonaniu scholii „Hosanna” z Moszczenicy, który będzie miał miejsce w kościele farnym św. Jakuba dnia 30.01. po mszy o godzinie 13.00.
  5. Dnia 22. 02 o godz. 09.00. będzie miał miejsce Turniej szachowy o Puchar ks. Proboszcza we współpracy ze Sz.P. w Szydłowie. Zgłoszenia pocztą elektroniczna na adres: spwitos@op.pl do dnia 09.02.2022. lub telefonicznie: 44 617-10-26. Prawo startu mają mieszkańcy Parafii MB Nieustającej Pomocy i Św. O. Pio w Szydłowie.
  6. Jutro tj. 31.01. po mszy św. zapraszam chętnych do rozbierana żłóbka.
  7. W środę 02.02. Święto Ofiarowania Pańskiego, zwane w naszej tradycji Matki Bożej Gromnicznej. Dzień ten jest obchodzony w Kościele Powszechnym jako Dzień Życia Konsekrowanego i dlatego modlimy się za członków zakonów Kontemplacyjnych i zbieramy ofiary na ich potrzeby.
  8. Tego dnia zapraszam szczególnie na mszę o godz.16.00. dzieci przygotowujące się od I-ej Komunii.
  9. Archidiecezjalny Ośrodek Katechumenalny rozpoczyna cykl spotkań przygotowujących dorosłych do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Spotkania rozpoczną się 4 lutego2022 r. Więcej informacji na stronie: www.katechumenat-lodz.blogspot.com
  10. 03.02. pierwszy Czw. Miesiąca, 04.02. pierwszy Piątek Miesiąca, 05.02. pierwsza Sobota miesiąca. W niedzielę 06.02. comiesięczna Adoracja Naj. Sakr. Po mszy św. o godz. 10.00.
  11. W lipcu jest planowana pielgrzymka do Włoch.